POŻEGNANIE Z ŁEZKĄ W OKU...

Zbigniew Tomczyk
Eliza Chojecka

Gdy grupy "0" żegnały się z wychowawcami, na sali gimnastycznej powoli zaczęli się gromadzić inni uczniowie, tym razem ci najstarsi – ostatni rocznik gimnazjalny oraz ósmoklasiści.

W tym roku tytuły Primus Inter Pares oraz listy gratulacyjny i nagrody książkowe od Burmistrza Warki uzyskały: uczennica z klasy VIIIb Amelia Węgiełek oraz gimnazjalistka z klasy IIIf Olga Celejewska, która dodatkowo otrzymała stypendium naukowe ufundowane przez firmę DONIMET.

Specjalne wyróżnienie oraz czeki na kwotę 500zł każdy od Banku Spółdzielczego w Warce otrzymali uczniowie, którzy najlepiej napisali egzaminy gimnazjalne - Marcin Dębowski z klasy IIIb oraz egzaminy ósmoklasisty - Oliwia Gorgoń z klasy VIIIa.

Gratulujemy wszystkim ukończenia szkoły, a w szczególności tym, którzy cały rok ciężko pracowali by uzyskać dyplomy, książki a przede wszystkim świadectwo z biało-czerwonym paskiem za bardzo dobre wyniki w nauce i zachowanie godne naśladowania.

Dziękujemy i składamy najszczersze wyrazy uznania również uczniom, którzy odnieśli sukcesy w konkursach przedmiotowych, sportowych oraz aktywnie wspierali i reprezentowali naszą Szkołę.

Kolejny historyczny moment, który będziemy wspominać z łezką w oku. Dwa roczniki opuszczają naszą szkołę, by rozpocząć następny etap edukacji. Dziękujemy wszystkim sponsorom nagród zaś absolwentom życzymy spełnienia marzeń o przyszłej idealnej szkole oraz jak najwięcej sukcesów. Powodzenia!