ALE TO JUŻ BYŁO I NIE WRÓCI WIĘCEJ...

Zbigniew Tomczyk
Eliza Chojecka

Wszystko ma swój początek i choć czasem chcielibyśmy zatrzymać czas, mimo wszystko musimy pogodzić się nadejściem nieubłagalnego końca. 21.06.2018r. nastąpiło uroczyste zakończenie roku szkolnego klas trzecich, wzruszający dzień, w którym najstarsi uczniowie wareckiego gimnazjum, po raz ostatni otrzymali świadectwa w murach naszej szkoły.
      Tegoroczny tytuł Primus Inter Pares dla ucznia z najwyższą średnią uzyskaną po trzech latach edukacji, stypendium naukowe ufundowane przez firmę DONIMET oraz list gratulacyjny od Burmistrza Warki otrzymała Diana Wrzesińska, uczennica klasy 3C.
      Gratulujemy "pierwszej wśród równych sobie” oraz pozostałym absolwentom, którzy ciężko pracowali, by uzyskać dyplomy, książki a przede wszystkim świadectwo z biało-czerwonym paskiem za bardzo dobre wyniki w nauce i zachowanie godne naśladowania.
      Dziękujemy i składamy najszczersze wyrazy uznania również uczniom, którzy odnieśli sukcesy w konkursach przedmiotowych, sportowych oraz czynnie udzielali się w życiu szkolnym będąc chlubą naszej Szkoły.
      Kochani trzecioklasiści "jesteście światłem i solą tej ziemi, co najpiękniejsze wciąż jeszcze przed Wami”, życzymy Wam wiary we własne możliwości, siły do pokonywania przeszkód i wielu sukcesów w dalszych latach edukacji.

Banda Minionków pojawiająca się na wielu zdjęciach to dzieło uczniów gimnazjum wykonane pod kierunkiem p. Agnieszki Tomczyk.