NAUCZYCIELE - ROK SZKOLNY 2021-2022

Zbigniew Tomczyk

DYREKTOR SZKOŁY

  • Bożena Sobieraj

WICEDYREKTOR

  • Urszula Sasin Kutyna
  • Beata Krawczyk

JĘZYK POLSKI

  • Anna Ambroży
  • Joanna Cieplak
  • Dorota Migdalska Drabik
  • Dominika Tomaszewska
  • Magdalena Wąsik

JĘZYK ANGIELSKI

  • Małgorzata Banyś
  • Eliza Chojecka
  • Małgorzata Gaweł Wachnik
  • Aneta Socha
  • Aleksandra Szymaniak

JĘZYK NIEMIECKI

  • Magdalena Bucior Długokęcka

JĘZYK ROSYJSKI

  • Katarzyna Majewska

HISTORIA

  • Magdalena Wąsik
  • Piotr Pietrzak

WIEDZA O SPOŁECZEŃSTWIE

  • Agnieszka Tomczyk

INFORMATYKA / TECHNIKA

  • Agnieszka Skrzypczak
  • Zbigniew Tomczyk

MATEMATYKA

  • Agnieszka Batte Masiak
  • Beata Krawczyk
  • Ewa Słonawska
  • Urszula Sasin Kutyna
  • Dorota Stefańczyk

FIZYKA

  • Adam Grześka

CHEMIA

  • Dorota Kuśmierska
  • Adam Grześka

BIOLOGIA

  • Dorota Kuśmierska
  • Edyta Kleczaj

GEOGRAFIA

  • Bożena Sobieraj
  • Ewa Sandecka

PRZYRODA

  • Edyta Kleczaj

RELIGIA

  • Katarzyna Rosiak Okraj
  • Beata Szymańska
  • Tomasz Kołodziejski

WYCHOWANIE FIZYCZNE

  • Katarzyna Luśniewska Szeląg
  • Wacław Curyło
  • Adam Cholewa
  • Marek Brzeźnicki
  • Mirosław Malec

PLASTYKA

  • Agnieszka Tomczyk
  • Marta Srokosz

MUZYKA

  • Magdalena Brzozowska

WYCHOWANIE DO ŻYCIA W RODZINIE

  • Katarzyna Luśniewska Szeląg
  • Edyta Kleczaj

EDUKACJA DLA BEZPIECZEŃSTWA

  • Adam Cholewa

EDUKACJA WCZESNOSZKOLNA

  • Joanna Chodecka
  • Elżbieta Iwańska
  • Mariola Kaczmarek
  • Izabela Łuczak
  • Katarzyna Najmoła-Kamińska
  • Agnieszka Pękacka
  • Diana Siedlanowska
  • Joanna Wembergier
  • Ewa Wiewióra
  • Beata Wolska
  • Justyna Woźniak
  • Beata Żurek

ODDZIAŁY PRZEDSZKOLNE

  • Sylwia Biniszewska
  • Bernardetta Kozłowska
  • Paulina Sieradzan
  • Ewelina Strzelczyk
  • Natalia Zwierzchowska

NAUCZYCIEL WSPOMAGAJĄCY

  • Eliza Chojecka
  • Marlena Gozdera
  • Anna Górecka
  • Monika Manczarska
  • Dorota Macioszek
  • Marzena Szynkiewicz
  • Adam Cholewa
  • Mirosław Malec

PEDAGOG SZKOLNY

  • Iwona Troc
  • Aleksandra Gajewska Kuna
  • Joanna Leśnowolska

PSYCHOLOG SZKOLNY

  • Barbara Marchocka

NEUROLOGOPEDA

  • Beata Tkaczuk

BIBLIOTEKA

  • Małgorzata Domańska
  • Renata Ośka

ŚWIETLICA

  • Mariola Rybicka
  • Marta Wojsa

Wybrane wydarzenia

HTML, CSS: Cezary Petryka (3A)