NAUCZYCIELE - ROK SZKOLNY 2018-2019

Cezary Petryka (3A)

DYREKTOR SZKOŁY

  • Bożena Sobieraj

WICEDYREKTOR

  • Urszula Sasin Kutyna
  • Beata Krawczyk

JĘZYK POLSKI

  • Anna Ambroży
  • Joanna Cieplak
  • Agnieszka Jaworska
  • Agnieszka Kalisz
  • Dorota Migdalska Drabik
  • Dominika Tomaszewska
  • Magdalena Wąsik

JĘZYK ANGIELSKI

  • Małgorzata Banyś
  • Małgorzata Gaweł Wachnik
  • Aneta Socha
  • Aleksandra Szymaniak
  • Magdalena Wąsowska

JĘZYK NIEMIECKI

  • Magdalena Bucior Długokęcka

JĘZYK ROSYJSKI

  • Ewa Gajewska
  • Małgorzata Minda

HISTORIA

  • Małgorzata Chojnacka
  • Iza Górecka
  • Ewa Mazur
  • Piotr Pietrzak
  • Magdalena Wąsik

WIEDZA O SPOŁECZEŃSTWIE

  • Piotr Pietrzak
  • Agnieszka Tomczyk

INFORMATYKA / TECHNIKA

  • Agnieszka Skrzypczak
  • Zbigniew Tomczyk

MATEMATYKA

  • Agnieszka Batte Masiak
  • Anna Czarnecka
  • Beata Krawczyk
  • Honorata Norberciak
  • Ewa Słonawska
  • Urszula Sasin Kutyna

FIZYKA

  • Grażyna Budnicka
  • Adam Grześka

CHEMIA

  • Grażyna Budnicka
  • Adam Grześka
  • Dorota Kuśmierska

BIOLOGIA

  • Dorota Kuśmierska

GEOGRAFIA

  • Ewa Sandecka
  • Bożena Sobieraj

PRZYRODA

  • Edyta Kleczaj

RELIGIA

  • Iza Górecka
  • Anna Łoboda
  • Katarzyna Rosiak Okraj
  • Beata Szymańska

WYCHOWANIE FIZYCZNE

  • Marek Brzeźnicki
  • Adam Cholewa
  • Wacław Curyło
  • Ewa Górczyńska
  • Katarzyna Luśniewska Szeląg
  • Mirosław Malec

PLASTYKA

  • Małgorzata Chojnacka
  • Agnieszka Tomczyk
  • Marta Wojsa

MUZYKA

  • Magdalena Brzozowska

WYCHOWANIE DO ŻYCIA W RODZINIE

  • Katarzyna Luśniewska Szeląg
  • Ewa Mazur

EDUKACJA DLA BEZPIECZEŃSTWA

  • Karol Śmietanka
  • Paweł Witan

DORADZTWO ZAWODOWE

  • Barbara Marchocka

EDUKACJA WCZESNOSZKOLNA

  • Joanna Chodecka
  • Elżbieta Iwańska
  • Izabela Łuczak
  • Joanna Wembergier
  • Ewa Wiewióra
  • Beata Wolska
  • Beata Żurek

ODDZIAŁY PRZEDSZKOLNE

  • Mariola Kaczmarek
  • Bernadetta Kozłowska
  • Katarzyna Najmoła-Kamińska
  • Justyna Woźniak

NAUCZYCIEL WSPOMAGAJĄCY

  • Eliza Chojecka
  • Marzena Cholewa
  • Adam Cholewa
  • Anna Górecka
  • Monika Kamać
  • Dorota Macioszek
  • Alicja Masny
  • Alicja Mglej

PEDAGOG SZKOLNY

  • Aleksandra Gajewska Kuna
  • Joanna Leśnowolska

PSYCHOLOG SZKOLNY

  • Kamila Pisarek Orlik

BIBLIOTEKA

  • Małgorzata Domańska
  • Renata Pietrzak

ŚWIETLICA

  • Ewa Mazur
  • Mariola Rybicka
  • Marta Wojsa

Wybrane wydarzenia

HTML, CSS: Cezary Petryka (3A)