KONKURS "ZJAWISKA FIZYCZNE WOKÓŁ NAS"

Adam Grześka
Wiktoria Dębecka

Uczniowie Szkoły Podstawowej i Gimnazjum wzięli udział w XVI Ogólnopolskim konkursie fizyczno-fotograficznym "Zjawiska fizyczne wokół nas". Celem konkursu było ukazanie piękna zjawisk fizycznych w otaczającym nas świecie, bądź wyeksponowanie ich w samodzielnie przeprowadzonym eksperymencie. Wyróżnienia w konkursie zdobyli: Kacper Krzyżanowski, Wiktoria Dębecka (klasa 3F), Jarosław Gabler i Jan Marczak (klasa 3B). Na podstawie zapisu cyfrowego zdjęć zostanie przygotowana prezentacja fotografii, która będzie dostępna w internecie na stronie PMDKiS w Wieluniu. Zdjęcia zostaną opublikowane w postaci kolorowej wkładki w biuletynie Polskiego Stowarzyszenia Nauczycieli Przedmiotów Przyrodniczych "Nauczanie Przedmiotów Przyrodniczych".

foto linia