WIZYTA W URZĘDZIE MIASTA W WARCE

Katarzyna Najmoła - Kamińska

Dnia 19 września 2018roku uczniowie z grupy "0"C z naszej szkoły, wraz z wychowawczynią wybrali się na wizytę do Urzędu Miasta w Warce.

Dzięki uprzejmości i pomocy pracowników Ratusza dzieci zwiedziły Salę Ślubów oraz Wydział Gospodarki Przestrzennej, Wydział Inwestycji i Remontów, a także Urząd Stanu Cywilnego.

Dzieci dowiedziały się czym zajmuje się w naszym mieście każdy z wydziałów i jakie ma obowiązki.

Uczniowie zostali również zaproszeni do gabinetu Pana Burmistrza Dariusza Gizki, gdzie rozmawiały z Panem Burmistrzem na temat tego czym się on zajmuje i czy podoba mu się jego praca. Dzieci z chęcią zadawały pytania, a Pan Dariusz chętnie na nie odpowiadał.

Na koniec wizyty uczniowie wręczyli Panu Burmistrzowi własnoręcznie wykonaną laurkę, a w zamian zostały poczęstowane słodkościami.

Wizyta w Urzędzie Miasta oraz to czego się dowiedziały bardzo się dzieciom podobało. W drodze powrotnej dyskusjom nie było końca. Bardzo dziękujemy za gościnę.

Wychowawca Katarzyna Najmoła - Kamińska