NASZE ORŁY

Anna Przybylska

Dnia 7 grudnia w naszej szkole odbył się Ogólnopolski Konkurs "Orzeł Edukacji Wczesnoszkolnej". Konkurs skierowany był do uczniów klas I - III i obejmował zakres wiedzy z edukacji polonistycznej, matematycznej i przyrodniczej. W konkursie wzięło łącznie udział 66 uczniów, w tym jedna uczennica z klasy 1a, 10 uczniów z klasy 2a, z klasy 3a - 17 os. ,3b - 3 os., 3c - 13 os. i 22 z klasy 3d. Z niecierpliwością czekaliśmy na wyniki. Niestety w tym roku nie udało nam się uplasować na zaszczytnych miejscach, choć kilkoro uczniów zdobyło dyplom laureata a pozostali dyplomy za udział w konkursie. Choć nie mamy zwycięzców to cieszymy się bardzo, że nasi uczniowie poszerzają zasób swojej wiedzy, wykazują się ambicją, aktywnością i traktują współzawodnictwo w nauce jako zabawę. Udział w konkursie był dla niektórych nowym doświadczeniem, ale myślę że wartościowym, ponieważ tego typu zajęcia uczą pewności siebie i stanowią cenne rozszerzenie programów nauczania. Jesteśmy pełni nadziei, że następnym razem uda nam się zdobyć podium. Gratuluję wszystkim dzieciom odwagi i zaangażowania.

nasze_orly1 nasze_orly2

nasze_orly3 nasze_orly4