ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2023/24 KLAS 8

Eliza Chojecka
Zbigniew Tomczyk

21 czerwca 2024 r. o godzinie 9:15 tegoroczni ósmoklasiści po raz ostatni jako uczniowie pojawili się w murach naszej szkoły. Był to dla nich wyjątkowo radosny dzień, chociaż w niejednym oku zakręciła się łezka... Po przemówieniu Pani Dyrektor oraz zaproszonych gości nadszedł czas na wręczenie nagród dla tych, którzy uzyskali najlepsze wyniki w nauce. Szczególny powód do dumy miała Emilia Kowalczyk z klasy 8a, która dzięki swojej ciężkiej pracy otrzymała tytuł "Primus Inter Pares" - pierwszego między równymi. Po uroczystości w sali gimnastycznej, młodzież udała się do swojej klasy aby odebrać świadectwa, spędzić ostatnie wspólne chwile w SP1 w Warce i pożegnać się ze swoją wychowawczynią.

Wszystkim naszym absolwentom życzymy udanych wakacji i samych sukcesów w dalszej karierze edukacyjnej.