KONKURS WOKALNY MINI WARKA MUSIC SHOW

Facebook SP1 Warka

W dniu 23.04.2024 w Dworku na Długiej odbył się konkurs wokalny miniWarka Music Show.
Naszą szkołę reprezentowała liczna grupa uczniów:

- w kategorii przedszkola i zerówki: Maja Woźniak (0a), Marcelina Liwanowska (0f).
- w kategorii klasy 1-3: Łucja Zygmunt (3c), Krystian Bekasiewicz (3b), Sara Nowakowska (3d), Maksymilian Nowakowski (1a), Wiktoria Wdowiak (3d), Helena Diaz (1d), Lena Wodzińska (2c), Nadia Wodzińska (2c), Konstancja Tuszyńska (2a)
- w kategorii klasy 4-6: Alicja Tuz (4c), Natalia Uler (4d), Nikola Mossakowska (4d), Szymon Wroniewicz (4d), Julia Zielińska (4d), Agnieszka Snopczyńska (5a), Maria Popiel (4d), Wiktor Wodziński (4c).

W kategorii 1-3:
🥇1 miejsce zajęła Konstancja Tuszyńska z klasy 2a,
🥈2 miejsce zajęła Helena Diaz z klasy 1d
🏅oraz wyróżnienie otrzymała Łucja Zygmunt z klasy 3c.

W kategorii 4-6 niestety naszym reprezentantom nie udało się zająć miejsca na podium.

Poziom konkursu był niezwykle wysoki i wyrównany. Wszystkim uczestnikom, a szczególnie reprezentantom naszej szkoły gratulujemy talentu, odwagi oraz wspaniałych występów.

warka_music_show1 warka_music_show2

warka_music_show3 warka_music_show4