RODZINNY PIKNIK Z JEDYNKĄ

Anna Przybylska, Izabela Łuczak
Joanna Wodzińska, Zbigniew Tomczyk

16 czerwca 2024 roku na terenie Szkoły Podstawowej nr 1 im. Piotra Wysockiego w Warce odbył się Rodzinny Piknik z Jedynką. Wydarzenie zgromadziło liczne rodziny, uczniów oraz pracowników szkoły, tworząc atmosferę pełną radości, zabawy i integracji społeczności szkolnej. Wszystkich zgromadzonych przywitała i zaprosiła do wspólnej zabawy Pani Dyrektor Bożena Sobieraj.

Swoją obecnością zaszczycił nas Pan Burmistrz Tomasz Rawski, przedstawiciel powiatu grójeckiego, członek zarządu – pan Andrzej Zaręba, przewodniczący Rady Miasta – pan Daniel Bugała oraz pozostali zaproszeni goście.

Rodzinny Piknik nie odbyłby się bez wielkiego zaangażowania Rady Rodziców działającej przy szkole, w skład której wchodzą: p. Karolina Woźniak-Zygmunt, p. Kinga Matysek, p. Ewa Kamaszewska, p. Iwona Bekasiewicz, p. Justyna Makara, p. Izabela Lipka-Trafisz, p. Aleksandra Strzeżek oraz p. Edyta Kaczmarek. Za stronę techniczną odpowiedzialny był Pan konserwator – Marcin Krawczyk, bez którego nic by nie działało. Ogromną pracę włożyli również pozostali chętni Rodzice, którzy pracowali przed i po pikniku.

Podczas festynu uczestnicy mogli podziwiać występy uczniów klas 0-7, którzy zaprezentowali swoje talenty w różnorodnych pokazach artystycznych. Były to zarówno występy taneczne, jak i wokalne, które spotkały się z entuzjastycznym odbiorem publiczności. Konferansjerami byli p. Anna Przybylska, p. Izabela Łuczak oraz p. Zbigniew Stępień.

Rodzice uczniów zadbali o to, aby nikt nie wyszedł z pikniku głodny ani znudzony. Przygotowali liczne stoiska, na których można było skosztować smakołyków, a także zrobić tatuaż lub wziąć udział w innych atrakcjach. Dużą popularnością cieszyły się dmuchańce, jazda na wysięgniku wozu strażackiego, strefa gier i zabaw oraz strefa chilloutu, gdzie można było odpocząć i zrelaksować się w przyjaznej atmosferze.

Nie zabrakło również atrakcji dla najmłodszych uczestników. Dzięki współpracy ze szkolnym Kołem Wolontariatu, dzieci mogły skorzystać z malowania buziek, co sprawiło im ogromną frajdę i dodało koloru całemu wydarzeniu.

Jednym z ważniejszych punktów programu była licytacja piłki z autografami Łukasza Piszczka, Łukasza Fabiańskiego oraz dziennikarza Canal Plus Marcina Rosłonia, która wzbudziła wiele emocji. Dzięki hojności licytujących udało się zebrać znaczną sumę, która zostanie przeznaczona na cele związane z rozwojem szkoły i wsparciem uczniów. Równie dużym zainteresowaniem cieszyła się loteria fantowa, w której można było wygrać dywany, mega zestawy klocków lego i wiele innych niespodzianek.

Piękna, słoneczna pogoda dodatkowo sprzyjała zabawie i sprawiła, że czas spędzony na pikniku był jeszcze przyjemniejszy. Organizatorzy zadbali o każdy detal, co sprawiło, że tegoroczny Rodzinny Piknik z Jedynką pozostanie na długo w pamięci wszystkich uczestników jako nie tylko okazja do wspólnej zabawy, ale także wspaniała inicjatywa integrująca całą społeczność szkolną. Serdeczne podziękowania należą się wszystkim, którzy przyczynili się do jego organizacji i sukcesu – uczniom, rodzicom, nauczycielom oraz sponsorom.

Z niecierpliwością czekamy na kolejną edycję tego wyjątkowego wydarzenia, które stało się już tradycją w kalendarzu szkolnym Szkoły Podstawowej nr 1 im. Piotra Wysockiego w Warce.

Cała społeczność Szkoły Podstawowej nr 1 im. Piotra Wysockiego w Warce składa ogromne podziękowania dla wszystkich sponsorów, bez których Rodzinny Piknik z Jedynką nie byłby tak atrakcyjny:

Usługi Elektryczne @Krzysztof Woźniak • Koło Gospodyń Wiejskich w Bończy • ABC Dziecka Beata Cendrowicz • Restauracja Albero Łukasz Głogosz • Pizzeria El-Pacino Karolina Wąsik • BMB Producent Słodyczy • Delikatesy Centrum • Fit Wujek Elżbieta Namielska • PUHW Zbisław Zatorski • Donimet z grupy Assa Abloy • Droxan Drogerie Dariusz Kwaśnik • Dwa Jabłka Przemysław Panek, Magdalena Zatorska • El-Mont Mirosław Smogur • S.O.S Edward Strzeżek • DWM Tomasz Matysek • Tomi Agencja Reklamowa Tomasz Pocheć • Iglak Sławomir Mirowski • Kemping nad Pilicą Krzysztof Kurowski • Klondaik Grzegorz Więckowski • Piekarnia Kazana • Piekarnia Kowalczyk • Piekarnia Putka • Łazuccy Gospodarstwo Szkółkarskie • Megi-Plast Magdalena Napiórkowska-Kowalska • Plastusiowo Agata Łuczak • Farby Warka Katarzyna Wojtala • Relaks 360 Gabinet Masażu Konrad Grzelec • PKO Bank Polski • Prima Med Dagna Gozdera • Przetwory z Lasu Aleksandra Solarek • Kwiaciarnia Weranda Anna Anczewska • Kwiaciarnia Rosarium Agnieszka Lisiewska • Kwiaciarnia z Pasją • Stylowe Foto Joanna Wodzińska • Early Stage • Szkoła Językowa Zagadka Karolina Biedrzycka-Marek • MJA Projekt Michał Janusik • Sklep Party Paweł Bartczak • Tuszyńscy miody z tradycjami • Wirpol Rafał Szalecki • Blue Haskap Anna Litwin • Hurtowania Jarosław Nowociel • PepsiCo • Damian Kazimierski • CreaEdu Aleksandra Galińska • Dietetyk Iwetta Majewska-Regulska • B&C Beata Czerwińska • Kancelaria Adwokacka Karolina Woźniak-Zygmunt • PHU Kompleks Markt Magdalena Konowrocka • Usługi Biurowe Ewelina Regulska • Dagas Bartłomiej Torciński • Księgarnia Szkolna Grażyna Wojas • Goldpharm S.C. Izabela Lipka-Trafisz, Hubert Trafisz • Zakład Masarski Sławomir Grzęda • Stowarzyszenie Sady Grójeckie • Strzyżenie Męskie Eryk Walencik • Grzegorz Koncki • Agnieszka Knotek • Aneta Ścisłowska • Firma Dobrzyńscy Maciej Dobrzyński • Gospodarstwo Sadownicze Hubert Kowalski •

Dobro powraca, mamy nadzieję, że do Państwa wróci ze zdwojoną siłą. Dziękujemy

sponsorzy