SZKOLNA DYSKOTEKA

Piotr Pietrzak, Eliza Chojecka

27 października 2022r. w SP nr 1 odbyła się długo wyczekiwana dyskoteka przygotowana przez Samorząd Uczniowski wraz z opiekunami.

Klasy czwarte bawiły się od 16:00 do 18:00, a starsze godzinę dłużej. Pieniądze zebrane za wstęp na dyskotekę (wejściówka - 1 zł) zasiliły konto Samorządu Uczniowskiego.

Sala gimnastyczna pięknie udekorowana balonami szybko zapełniła się uczniami bawiącymi się w rytmie muzyki. Pojawiły się zarówno najnowsze, jak i nieco starsze przeboje. Jak zwykle największą popularnością cieszyła się zabawa "Just Dance", podczas której wszyscy chętni mogli wspólnie zademonstrować swoje taneczne umiejętności.

Przez cały czas trwania dyskoteki dostępna była kawiarenka przygotowana przez wolontariat. Dzięki pomocy p. Doroty Macioszek i p. Moniki Manczarskiej nie zabrakło gorących tostów i gofrów. Były też galaretki, ciasteczka oraz napoje i inne smakołyki.

Dawno w murach naszej szkoły nie było tak udanej imprezy: atmosfera była cudowna, frekwencja dopisała, wszyscy doskonale się bawili, a jedynym problemem było tylko to, że zbyt szybko wybiła godzina 19:00...

szkolna_dyskoteka1 szkolna_dyskoteka2

szkolna_dyskoteka3 szkolna_dyskoteka4

szkolna_dyskoteka5 szkolna_dyskoteka6

szkolna_dyskoteka7 szkolna_dyskoteka8

szkolna_dyskoteka9 szkolna_dyskoteka10

szkolna_dyskoteka11 szkolna_dyskoteka12

Wybrane wydarzenia