WYCIECZKA DO TORUNIA KL. 2A

Beata Wolska
Beata Wolska

W dn.17-18 października klasa 2 a z wychowawcą Beatą Wolską,nauczycielem wspomagającym Alicją Mglej i Renatą Pietrzak udała się do Torunia. Była to pierwsza wycieczka połączona z noclegiem. Śmiało można rzec-wszyscy spisali się na medal. Może nie obyło się bez małych tęsknot i przygód typu: pozostawiony portfel, zagubiony klucz od pokoju itp. ale najważniejsze, że wszystkie sprawy zakończyły się szczęśliwie. Toruń przywitał nas piękną pogodą, ok.20 st. Celcjusza, zwiedzanie Starówki, baszt i murów obronnych, a także sławny pomnik Mikołaja Kopernika na zawsze pozostanie w naszej pamięci. Wieczorny spacer, by podziwiać różnobarwne fontanny Cosmopolis również. Ciekawym punktem programu było wypiekanie własnoręcznie zagniatanych pierników, poznanie w aktywny sposób toruńskich legend i wyprawa do Planetarium.

Nad całością czuwał P. Dariusz z biura podróży DARTUR, który zadbał o każdy szczególik. Poza dużą dawką humoru i sprawowanej opieki z noszeniem na tzw. barana serwował nam niespodzianki w postaci np. pysznych, toruńskich pączków. Zorganizował też świetny nocleg w samym centrum Starówki w hotelu Gromada.

Nie byłoby tak cudownie i wesoło gdyby nie firma MDM TRANS na czele z P. kierowcą Robertem Maliszewskim. W wypasionym busie mogliśmy oglądać TV i śpiewać do woli najnowsze przeboje, które pan kierowca cierpliwie wyszukiwał wg. naszych propozycji. Mamy nadzieję,że tak udanych wyjazdów będzie więcej!

linia

foto

linia

linia

foto

linia

Wybrane wydarzenia