WYCIECZKA KLAS 2B I 2C DO WARSZAWY

Ewa Wiewióra, Eliza Chojecka

W poniedziałek, 22 maja uczniowie klas 2b i 2c z paniami Ewą Wiewiórą i Joanną Chodecką wzięły udział w wycieczce do Warszawy. Pierwszym etapem wyprawy było przedstawienie pt. „Czarodziej” w Teatrze Palladium. Wszyscy podziwiali „cyrkowe” triki aktorów nagradzając ich gromkimi brawami. Po tajemniczym, kolorowym i wręcz magicznym spektaklu, uczniowie zastanawiali się czy czary na pewno nie istnieją.

Następną atrakcją było Muzeum Motoryzacji, w którym znajduje się ekspozycja różnych pojazdów znanych m.in. z filmów i bajek. Dzieci z uwagą słuchały ciekawie opowiadającego przewodnika, który na chwilę przeniósł ich wyobraźnię w odlegle i nieznane im czasy. Na zakończenie była jeszcze niespodzianka: wejście do czołgu RUDY 102 znanego z filmu „Czterej pancerni i pies”. Jesteśmy przekonani, że ta wycieczka na długo zostanie w pamięci jej uczestników.

wycieczka_2b_2c1 wycieczka_2b_2c2 wycieczka_2b_2c3

wycieczka_2b_2c4 wycieczka_2b_2c5 wycieczka_2b_2c6