KLASY DRUGIE W HULAKULA

Izabela Łuczak, Eliza Chojecka

1 grudnia 2022r. uczniowie klas 2a i 2d spędzili radosne chwile na wycieczce do Hulakula w Warszawie. Tym razem dzień minął dzieciom w iście sportowym stylu. Celem tej nietypowej lekcji WF była promocja bowlingu sportowego. Zajęcia odbyły się w kręgielni, pod okiem instruktorów, którzy wprowadzili dzieci w tajniki gry. Po rozegraniu mini turnieju zwycięzcy zostali nagrodzeni dyplomami i medalami. Na koniec uczniowie świetnie bawili się w czteropoziomowym labiryncie ze zjeżdżalniami i basenami z piłeczkami. W drodze powrotnej nie mogło zabraknąć przystanku w McDonald’s, gdzie każdy mógł uzupełnić kalorie.

klasy_drugie_w_hulakula klasy_drugie_w_hulakula2 klasy_drugie_w_hulakula3

klasy_drugie_w_hulakula8 klasy_drugie_w_hulakula9 klasy_drugie_w_hulakula10 klasy_drugie_w_hulakula11

klasy_drugie_w_hulakula4 klasy_drugie_w_hulakula5 klasy_drugie_w_hulakula6

klasy_drugie_w_hulakula13 klasy_drugie_w_hulakula14 klasy_drugie_w_hulakula15 klasy_drugie_w_hulakula17