W TEKTUROWYM ŚWIECIE DOBRZE BAWIĆ SIĘ BĘDZIECIE

Izabela Łuczak, Eliza Chojecka

Uczniowie klasy 2a przystąpili w tym roku do projektu edukacyjnego "W tekturowym świecie dobrze bawić się będziecie". Udział w nim jest nie tylko świetną zabawą, ale przede wszystkim zalążkiem edukacji proekologicznej. Projekt ma za zadanie zachęcić dzieci do odkrywania świata, pobudzać kreatywność, dawać radość tworzenia oraz pokazywać, jak wiele zależy od nas samych.

Projekt będzie trwał przez cały rok szkolny 2022/2023. Uczniowie klasy 2a wykonali już kilka zadań:
1. "Z gazet wycinamy i alfabet układamy."
2. "Tekturowe drzewo zrobimy i kącik przyrody nim ozdobimy - wykonanie drzewa na święto jabłka."
3. "Makulaturę zbieramy, bo z niej chętnie wycinamy - tworzenie piramidy żywienia z wykorzystaniem ulotek promocyjnych."
4. "Papierową czapkę mam i ozdobię ją dziś sam - nauka składania czapek i ozdabianie ich."

Już niedługo pochwalimy się kolejnymi wykonanymi zadaniami.

2a_w_tekturowym_swiecie1 2a_w_tekturowym_swiecie2 2a_w_tekturowym_swiecie3

2a_w_tekturowym_swiecie4 2a_w_tekturowym_swiecie5 2a_w_tekturowym_swiecie6