UROCZYSTE ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO KLAS ÓSMYCH

Eliza Chojecka
Zbigniew Tomczyk

W piątek 24 czerwca 2022 roku po mszy świętej, klasy ósme udały się do sali gimnastycznej, gdzie uroczyście zakończyły rok szkolny 2021/2022, a zarazem ośmioletni okres nauki w Szkole Podstawowej nr 1 w Warce. W tych wzruszających chwilach towarzyszyli im wychowawcy, nauczyciele oraz rodzice. Po krótkim programie artystycznym nadszedł czas na wręczenie nagród uczniom, którzy ukończyli szkołę podstawową z wyróżnieniem. Tytuł Primus Inter Pares, otrzymał Filip Pułapa z klasy 8B, który uzyskał najwyższą średnią na świadectwie oraz brał udział w licznych konkursach ogólnopolskich. Za równie wysoką średnią, wyróżniona przez Urząd Miejski w Warce została również Nina Kościanek z klasy 8A.

Gratulujemy świetnych wyników oraz życzymy naszym absolwentom dalszych sukcesów!