WYPRAWA DO „TĘCZY”

Monika Młynarczyk, Eliza Chojecka

W pogodny wiosenny poranek 24 marca grupy 0a i 0c wspólnie wybrały się do Stowarzyszenia "Tęcza" w Warce. Podopieczni oraz opiekunowie placówki przygotowali dla naszych dzieci mnóstwo atrakcji. Przedszkolaki miały okazję pobawić się w ogródku sensorycznym, a także zwiedzić pomieszczenia, gdzie organizowane są warsztaty z różnych form plastycznych oraz inne ćwiczenia. W ramach zajęć dzieci wspólnie pomalowały drzewo własnymi dłońmi. To była świetna zabawa, podczas której wszystkim towarzyszył bardzo dobry humor. Na zakończenie wizyty nasze maluchy otrzymały bransoletki z koralików wykonane przez podopiecznych "Tęczy". Spotkanie było doskonałą okazją na integrację, wspólną zabawę w miłej i gościnnej atmosferze, za co serdecznie dziękujemy pracownikom Stowarzyszenia "Tęcza" w Warce.

wyprawa_0a_0c_do_teczy_1 wyprawa_0a_0c_do_teczy_6

wyprawa_0a_0c_do_teczy_2 wyprawa_0a_0c_do_teczy_3 wyprawa_0a_0c_do_teczy_4