WYCIECZKA 4C DO LABOSFERY

Marzena Szynkiewicz

W poniedziałek 6 czerwca 2022 roku klasa 4c wybrała się na wycieczkę do Labosfery w Baniosze. Labosfera to „miejsce, gdzie praktyka spotyka się z informacjami z książek, trwale pozostawiając wiedzę w głowach uczestników”. Celem wycieczki były warsztaty chemiczne, w trakcie których dzieci samodzielnie robiły doświadczenia. Każdy uczestnik efekt jednego z nich zabrał do domu. Widać było wielkie zaangażowanie i uśmiech uczniów. To była wyjątkowa wycieczka, gdzie nauka połączona była z zabawą.

wycieczka_4c_do_labosfery1 wycieczka_4c_do_labosfery2 wycieczka_4c_do_labosfery3

wycieczka_4c_do_labosfery4 wycieczka_4c_do_labosfery5 wycieczka_4c_do_labosfery6

wycieczka_4c_do_labosfery7 wycieczka_4c_do_labosfery8 wycieczka_4c_do_labosfery9

wycieczka_4c_do_labosfery10 wycieczka_4c_do_labosfery12 wycieczka_4c_do_labosfery11