WYCIECZKA KLASY 4A I 5A Z OKAZJI DNIA DZIECKA

Agnieszka Skrzypczak, Beata Krawczyk
Wiktor Piotrowski (5A)

W dniu 03.06.2022r, klasy Va i IVa wraz z nauczycielami p. Beatą Krawczyk, p. Agnieszką Skrzypczak, p. Beatą Szymańską oraz p. Magdaleną Wąsik udały się na wycieczkę do Warszawy.

Pierwszym punktem programu naszej wyprawy była kręgielnia, gdzie podzieleni w kilkuosobowe zespoły świetnie sie bawiliśmy, rywalizując, zdobywając jak najlepsze wyniki, a przy tym miło spędzając ze sobą czas. Po udanej zabawie udaliśmy się na warsztaty do manufaktury czekolady. Najpierw poznaliśmy procedurę jej robienia, a potem każdy miał okazję samodzielnie wykonać swoją wymarzoną czekoladę. Po zakończonej pracy czekała na nas degustacja gorącej czekolady. Następnie udaliśmy się na posiłek oraz poszliśmy do kina na seans filmowy pt. „Sonic 2: Szybki jak błyskawica ”. Film opowiadał o paczce przyjaciół, którzy wspólnymi siłami próbowali powstrzymać złego doktora Robotnika przed zawładnięciem nad światem. Wywarł on na wszystkich bardzo pozytywne wrażenie, gdyż ukazywał jak duże znaczenie w naszym życiu ma przyjaźń i podkreślał jej ogromną moc w walce z przeciwnościami losu.

Pobyt w galerii Sadyba był ostatnim punktem naszej wycieczki. Mimo, że bardzo szybko dobiegła ona końca i musieliśmy wracać do domu, to z pewnością na długo zostanie ona w naszej pamięci.

wycieczka_4a_5a_dzien_dziecka

Wybrane wydarzenia