TYDZIEŃ DZIECIĘCEJ ZABAWY

Magdalena Bucior-Długokęcka

To były naprawdę udane dni! Zorganizowany przez Samorząd Uczniowski „Tydzień Dziecięcej Zabawy” minął wesoło i radośnie. W poniedziałek delektowaliśmy się z przyjaciółmi ulubionymi słodyczami. We wtorek nie zważaliśmy na styl tylko ubraliśmy się tak jak podpowiada nam wewnętrzne dziecko. W środę po zaciętym meczu obyła się prawdziwa uczta dla kinomanów. Oglądając film na sali gimnastycznej, podziwialiśmy wiele postaci filmowych, zajadaliśmy „kinowe przekąski” i relaksowaliśmy się na materacach. Czwartek był dniem dziecięcej beztroski. Tym razem większość uczniów pojawiła się w piżamach, ulubionych kapciach oraz mięciutkich szlafrokach. Zaś w piątek szkolne korytarze zdominowały gry planszowe, pluszaki i zdalnie sterowane samochody. Te pełne radości dni zakończyła wzruszająca wystawa pięknych klasowych kolaży dziecięcych fotografii uczniów. Cały tydzień dostarczył nam wielu wrażeń i udowodnił, że fajnie być dzieckiem!

tydzien_dzieciecej_zabawy1 tydzien_dzieciecej_zabawy2 tydzien_dzieciecej_zabawy3

tydzien_dzieciecej_zabawy7 tydzien_dzieciecej_zabawy8 tydzien_dzieciecej_zabawy9

tydzien_dzieciecej_zabawy10 tydzien_dzieciecej_zabawy11 tydzien_dzieciecej_zabawy12

tydzien_dzieciecej_zabawy4 tydzien_dzieciecej_zabawy5 tydzien_dzieciecej_zabawy6 tydzien_dzieciecej_zabawy13