TECHNIK KRYMINALISTYKI W ODDZIAŁACH PRZEDSZKOLNYCH

Monika Młynarczyk

W piątek 8.04.2022r. Dzieci z grupy 0c miały okazję gościć u siebie jednego z rodziców, który wykonuje niezwykły zawód jakim jest Technik Kryminalistyki Komendy Grójeckiej. Tata jednego z chłopców przedstawił dzieciom na czym polega jego praca i jak ważna jest dla zwykłych obywateli. Nasz gość zademonstrował dzieciom walizkę pełną rekwizytów do wyszukiwania śladów oraz zabezpieczania miejsca zdarzenia. Największą atrakcją okazało się pobieranie odcisków palców oraz wręczenie dzieciom pamiątkowych kart z ich własnymi odciskami palców.

technik_kryminalistyki_w_op_1 technik_kryminalistyki_w_op_2 technik_kryminalistyki_w_op_3

technik_kryminalistyki_w_op_4 technik_kryminalistyki_w_op_5 technik_kryminalistyki_w_op_6

• HTML: Z. Tomczyk • Wybór materiałów: E. Chojecka