SPRZĄTAMY DLA POLSKI - EDYCJA WIOSENNA 2022!

Agnieszka Pękacka

22 kwietnia 2022 roku nasza szkoła uczestniczyła w ogólnopolskiej akcji sprzątania lasów i pobliskich terenów zielonych. Wydarzenie #SprzątamyDlaPolski - edycja wiosenna 2022!

Uczniowie otrzymali rękawiczki i worki na śmieci, a następnie wyruszyli sprzątać okolice szkoły. W całym wydarzeniu wszyscy uczestniczyli z wielkim zaangażowaniem i przejęciem! Celem akcji była nie tylko troska o środowisko naturalne w swojej najbliżej okolicy, ale także kształtowanie postawy odpowiedzialności za wspólne dobro.

Zachęcamy, aby każdy z nas podjął działania, dzięki którym zmniejszymy ilość wytwarzanych odpadów. Zmiany zaczynają się od małych rzeczy!

Pamiętajmy, że troska o klimat i środowisko jest jednym z elementów współczesnego patriotyzmu. Liczą się czyny, a nie okrzyki i eko-hasła.

sprzatamy_dla_polski_1 sprzatamy_dla_polski_5

sprzatamy_dla_polski_2 sprzatamy_dla_polski_3 sprzatamy_dla_polski_4