NASI SPORTOWCY ZNÓW W AKCJI!!!

Katarzyna Szeląg-Luśniewska

12 maja 2022r uczniowie naszej szkoły wzięli udział w Czwórboju Lekkoatletycznym w Warce. Podczas zawodów rywalizowano w 4 konkurencjach: rzut piłką palantową, skok w dal, bieg krótki na dystansie 60m, bieg średni na dystansie 600m dla dziewcząt i 1000 m dla chłopców. Nasi sportowcy spisali się znakomicie, co sprawiło, że kilkukrotnie stawali na podium. W klasyfikacji dziewcząt w biegu na dystansie 60m II miejsce zajęła Sandra Malikowska uzyskując wynik 8,8s, III m zajęła Vira Tudel z wynikiem 9,1s, w rzucie piłeczką palantową, I miejsce zajęła Vira Tudel z wynikiem 33,40m,  III miejsce zajęła Wiktoria Bożek z wynikiem 31,60m.

W skoku w dal I miejsce zajęła Sandra Malikowska z wynikiem 4,50m. II miejsce zajęła Vira Tudel z wynikiem 4,20m. W klasyfikacji generalnej czwórboju zwyciężyła Sandra Malikowska, II miejsce zajęła Vira Tudel. W klasyfikacji drużynowej chłopcy naszej szkoły zajęli V miejsce, dziewczęta zaś miejsce II. Dziewczęta uzyskały awans do 1/2 finału wojewódzkiego w Radomiu. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów sportowych!