MECZ Z OKAZJI DNIA DZIECKA - NAUCZYCIELE KONTRA UCZNIOWIE

Katarzyna Szeląg-Luśniewska, Eliza Chojecka

1 czerwca z okazji Dnia Dziecka w naszej szkole odbył się mecz siatkówki Nauczyciele kontra Uczniowie. Rozgrywka przyciągnęła licznych widzów, którzy głośno i z zaangażowaniem dopingowali swoim drużynom. Było to wielkie przeżycie szczególnie dla zwycięskiej drużyny, którą okazali się być Uczniowie z wynikiem 3:2. Choć w Tie - breaku obie drużyny walczyły zacięcie, punkt za punkt, do końca nie wiadomo było kto wygra - ostatecznie set zakończył się wynikiem 15:13 dla Uczniów. Nagrodą w meczu była złota koszulka, która, ozdobiona podpisami zwycięzców, wzbogaci szkolną galerii gwiazd.

mecz_z_okazji_dnia_dziecka1 mecz_z_okazji_dnia_dziecka2

mecz_z_okazji_dnia_dziecka5 mecz_z_okazji_dnia_dziecka6

mecz_z_okazji_dnia_dziecka7 mecz_z_okazji_dnia_dziecka9

mecz_z_okazji_dnia_dziecka10 mecz_z_okazji_dnia_dziecka12