WYCIECZKA DO WARSZAWY - KL. 3A I 3D

Elżbieta Iwańska

4 listopada uczniowie klas 3a i 3d odbyli ciekawą wycieczkę do Warszawy.

Pierwszym punktem na naszej trasie był Teatr Studio Buffo, gdzie obejrzeliśmy bajeczną i mądrą opowieść o Piotrusiu Panu. Musical "Piotruś Pan" to widowisko zachwycające muzyką i choreografią oraz niezwykłymi efektami, podczas którego bohaterowie latają nad głowami widzów, krokodyl chlapie wodą a na scenie występuje żywy pies. Spektakl, podczas którego aktorów mieliśmy dosłownie na wyciągnięcie ręki, dostarczył mocnych wrażeń zarówno dzieciom, jak i dorosłym.

Drugim punktem wyjazdu był spacer po Łazienkach Królewskich. Dzięki przewodniczce poznaliśmy ciekawostki dotyczące letniej rezydencji Stanisława Augusta. Nasz spacer rozpoczęliśmy przy pomniku Chopina a zakończyliśmy przy popiersiu patrona naszej szkoły Piotra Wysockiego. Po drodze podziwialiśmy m.in. Pałac na Wyspie, Teatr Królewski, obserwowaliśmy liczne wiewiórki, pawie oraz okazy przyrody w pięknej, jesiennej szacie. Zapewne niektórzy z nas obiecali sobie powrócić tu kiedyś, może wiosną czy latem na niedzielny, plenerowy koncert muzyki Chopina?

wycieczka_do_warszawy_3a_3d_1 wycieczka_do_warszawy_3a_3d_2

wycieczka_do_warszawy_3a_3d_9 wycieczka_do_warszawy_3a_3d_6

wycieczka_do_warszawy_3a_3d_3 wycieczka_do_warszawy_3a_3d_5 wycieczka_do_warszawy_3a_3d_11

wycieczka_do_warszawy_3a_3d_7 wycieczka_do_warszawy_3a_3d_8