Naklejkowe szaleństwo ogarnęło naszą szkołę! Ania Strzelczyk, wolontariuszka z kl. 7b, zainicjowała akcję, mającą na celu zbiórkę naklejek z sieci sklepów „Biedronka”.

Wszyscy, którzy chcieli zrobić prezent chorym dzieciom, chętnie przynosili zebrane przez siebie naklejki. Zaangażowanie uczniów, rodziców, nauczycieli przeszło nasze najśmielsze oczekiwania. Mimo że zbiórka trwała niespełna dwa tygodnie, to fala naklejek i książeczek nas zaskoczyła. Dzięki wielu życzliwym osobom udało nam się wymienić je na 135 maskotek i 3 książeczki o "Swojakach". Pluszaki zostały zapakowane jak świąteczne prezenty i przekazane 15 grudnia 2021r. do Fundacji Centrum Zdrowia Dziecka w Warszawie. Tym, którzy wspierali naszą akcję z całego serca dziękujemy.

swojaki1 swojaki2

swojaki3 swojaki4 swojaki5