KONKURS Z OKAZJI DNIA POSTACI Z BAJEK!

Magdalena Bucior-Długokęcka, Aleksandra Szymaniak

Z przyjemnością informujemy, że konkurs na najlepsze ucharakteryzowanie klasy na Postacie z Bajek został rozstrzygnięty!

Przypomnijmy, że w dzień tego nietypowego wydarzenia nasza szkoła zamieniła się w niezwykłą krainę bajkowych postaci. Wszyscy uczniowie poczynając od najmłodszych klas, a kończąc na nauczycielach wcielili się w swoich ulubionych bohaterów, dekorując przy tym salę niczym z baśniowych opowieści.

Efekty przygotowań poszczególnych zespołów przerosły nasze najśmielsze oczekiwania! Poziom wystąpień był wysoki, podejście do tematu różnorodne, a wybór najlepszych „klasowych bajek” to wynik burzliwej dyskusji Członków Komisji Konkursowej.

Spośród wszystkich klas biorących udział w konkursie Komisja Konkursowa wyłoniła 2 klasy zwycięskie- miejsca ex aequo otrzymują:

• klasa 2b – „Alicja w Krainie Czarów” – p. Siedlanowska Diana
• klasa 3d – „Dzwoneczek” – p. Iwańska Elżbieta

Decyzją Komisji Konkursowej nie mogło zabraknąć wyróżnień! Specjalne uznania otrzymują:

1. klasa 0e – „Piotruś Pan” – p. Zwierzchowska Natalia
2. klasa 2a – „Królewna Śnieżka” – p. Żurek Beata
3. klasa 2c - „Śpiąca Królewna” – p. Pękacka Agnieszka
4. klasa 2d - „Gdzie jest Nemo” – p. Wembergier Joanna
5. klasa 4a – „Pingwiny z Madagaskaru” – p. Agnieszka Skrzypczak

Nasi laureaci otrzymali już smaczne i słodkie nagrody!:)

Chcielibyśmy serdecznie podziękować Restauracji Albero oraz Piekarni Kazana za ufundowanie tych pysznych nagród: PIZZY dla wygranych klas oraz wszelkich słodkości dla klas wyróżnionych.

Dziękujemy Radzie Rodziców za pomoc w zorganizowaniu tych wyśmienitych przekąsek!:)
Wszystkim klasom serdecznie dziękujemy za udział i pracę włożoną w wykonanie projektów.

konkurs_postaci_z_bajek_wyniki_1 konkurs_postaci_z_bajek_wyniki_3

konkurs_postaci_z_bajek_wyniki_2 konkurs_postaci_z_bajek_wyniki_4 konkurs_postaci_z_bajek_wyniki_5

konkurs_postaci_z_bajek_wyniki_7 konkurs_postaci_z_bajek_wyniki_10

konkurs_postaci_z_bajek_wyniki_6 konkurs_postaci_z_bajek_wyniki_8 konkurs_postaci_z_bajek_wyniki_9