ŚWIATOWY DZIEŃ PLUSZOWEGO MISIA

A. Szymaniak, M. Bucior-Długokęcka, E. Chojecka

„Każdy dzień spędzony z tobą jest moim ulubionym, więc dzisiaj jest mój nowy ulubiony dzień” mówił Kubuś Puchatek! To jeden z piękniejszych cytatów znanego Misia, który idealnie opisuje ten wyjątkowy czas w naszej szkole!

Z okazji Światowego Dnia Pluszowego Misia nasi uczniowie przynieśli ze sobą swoich „milusich” przyjaciół, spędzając z nimi cały dzień. Na korytarzach i w salach zrobiło się kolorowo. Maskotki towarzyszyły swoim opiekunom w czasie przerw i na lekcjach (często je urozmaicając;)). Nie obyło się bez pamiątkowych zdjęć w specjalnie przygotowanej na tę okazję foto-budce. Najmłodsi wysłuchali pięknych misiowych historii, które przeczytali im ich starsi koledzy, a także aktywnie uczestniczyli w zabawach o tematyce związanej z misiami prowadzonymi przez animatorkę, Panią Annę Alberską wraz ze swoim towarzyszem, bardzo dużym Pluszowym Misiem.

Cały dzień przebiegł w miłej i sympatycznej atmosferze stając się jak mówił Puchatek „dniem naszym nowym ulubionym…”

Dzień Pluszowego Misia 5 Dzień Pluszowego Misia 1

Dzień Pluszowego Misia 2 Dzień Pluszowego Misia 7