BEZPIECZNI PRZEDE WSZYSTKIM!

Paulina Sieradzan, Eliza Chojecka

7 marca w ramach akcji „Widoczny i bezpieczny przedszkolak” oraz „Wyprawka pierwszoklasisty” dzieci z oddziałów zerowych oraz klas pierwszych uczestniczyły w spotkaniu z p. Tomaszem Sotowskim z WORD w Radomiu. Celem wizyty było zapoznanie najmłodszych uczniów z podstawowymi zasadami bezpieczeństwa na drodze. Nasz gość wytłumaczył i zaprezentował dzieciom, gdzie umieszczać odblaski, tak by były one widoczne z daleka a także czym grozi nieprawidłowe przypięcie, bądź brak fotelika podczas jazdy samochodem. Na zakończenie spotkania dzieci młodsze otrzymały odblaskowe maskotki oraz węża spacerowego. Dzieci starsze zostały obdarowane specjalnymi zestawami odblaskowymi.

Panu Tomaszowi dziękujemy za przybycie do naszej szkoły i interesującą prelekcję.

bezpieczni_przede_wszystkim_1 bezpieczni_przede_wszystkim_2

bezpieczni_przede_wszystkim_3 bezpieczni_przede_wszystkim_4

bezpieczni_przede_wszystkim_5 bezpieczni_przede_wszystkim_6

bezpieczni_przede_wszystkim_15 bezpieczni_przede_wszystkim_16 bezpieczni_przede_wszystkim_17