ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2020-2021

Eliza Chojecka
Zbigniew Tomczyk

25 czerwca 2021 roku uczniowie Szkoły Podstawowej nr 1 zebrali się w kameralnych grupach, by odebrać świadectwa i pożegnać nauczycieli przed nadchodzącymi wakacjami. Był to szczególny dzień dla klas ósmych, które jako jedyne otrzymały wyróżnienia i nagrody w sali gimnastycznej. Po uroczystym przekazaniu sztandaru przedstawicielom klas siódmych, najlepsi absolwenci za bardzo dobre wyniki w nauce i wzorowe zachowanie oodebrali świadectwa z biało-czerwonym paskiem, dyplomy oraz książki. Tytuł Primus Inter Pares, czyli ucznia z najwyższą średnią na świadectwie otrzymała Oliwia Mirowska z klasy 8b. Docenieni zostali także uczniowie, którzy odnieśli sukcesy w konkursach przedmiotowych, tematycznych oraz sportowych. Nagrody otrzymali również ci, którzy brali udział w akcjach charytatywnych oraz czynnie działali na rzecz naszej szkoły.

Uczniowie oddziałów przedszkolnych oraz klas 1-7 ten piękny dzień celebrowali w salach wraz ze swoimi wychowawcami.

Dyrekcja i wszyscy nauczyciele Szkoły Podstawowej nr 1 gratulują „świeżo upieczonym” absolwentom świetnych wyników w nauce, osiągniętych w tak ciężkim czasie pandemii, oraz życzą dalszych sukcesów w szkołach ponadpodstawowych.

HTML: Z. Tomczyk