DZIEŃ OTWARTY

Beata Krawczyk
Zuzanna Pawelczyk 8b

Dnia 08.02.2020 roku klasa 8b razem ze swoją wychowawczynią p. Beatą Krawczyk udała się na dzień otwarty w Zespole Szkół w Warce. Zostaliśmy miło przywitani i zaproszeni do sali, w której wysłuchaliśmy pani Dyrektor, a także obejrzeliśmy prezentacje o kierunkach kształcenia w tej szkole. Mieliśmy okazje uczestniczyć w pokazowej lekcji gastronomicznej, po wysłuchaniu od uczniów szkoły o tym kierunku zostaliśmy poczęstowani pysznymi ciasteczkami i rogalikami. Następnie graliśmy w gry logiczne oraz w quiz z wiedzy polonistycznej i historycznej. Na pytania związane ze szkołą odpowiedziała nam przewodnicząca szkoły. Myślę, że taka wizyta wielu uczniom pomoże w decyzji jaką szkołę wybrać po zakończeniu szkoły podstawowej. Z niecierpliwością czekamy na następne dni otwarte i innych szkołach.