ŚLUBOWANIE KLAS PIERWSZYCH

Zbigniew Tomczyk
Eliza Chojecka

18.10.2019r. dla dzieci z klas pierwszych był jednym z najważniejszych dni w czasie edukacji. Tego dnia zgromadziliśmy się w sali gimnastycznej na uroczystym ślubowaniu pierwszoklasistów, podczas którego najmłodsi złożyli przysięgę na sztandar i oficjalnie zostali przyjęci w poczet uczniów Szkoły Podstawowej nr 1 w Warce.

Po ceremonii pasowania ołówkiem oraz wręczeniu pamiątkowych dyplomów, wzruszeni rodzice, dyrekcja, nauczyciele i bliscy z dumą podziwiali część artystyczną swoich pociech, przygotowaną pod kierunkiem wychowawczyń: p. Marioli Kaczmarek, p. Justyny Woźniak, p. Katarzyny Najmoły oraz p. Elżbiety Iwańskiej.

Występy uczniów potwierdziły ich zaangażowanie i gotowość do rozpoczęcia szkolnej przygody. Wszystkim pierwszoklasistom składamy najszczersze gratulacje. Życzymy uczniom wielu sukcesów w nauce, a rodzicom i wychowawcom samych powodów do dumy!

foto foto

foto foto linia