Zbigniew Tomczyk
Eliza Chojecka

11.10.2019r. uczniowie z pomocą p. Katarzyny Szeląg-Luśniewskiej oraz p. Adama Grześki przygotowali artystyczną niespodziankę dla swoich nauczycieli. Pracownicy szkoły mogli podziwiać wyjątkowy pokaz mody na każdą porę roku, a także problemy pedagogów widziane z perspektywy uczniów odegrane w przezabawnych scenkach. Całość wydarzenia urozmaicały pokazy szkolnej grupy tanecznej oraz występy solistów i chóru szkolnego. Na koniec uroczystości, przewodnicząca samorządu szkolnego złożyła wszystkim nauczycielom życzenia w imieniu społeczności uczniowskiej, zaś przewodnicząca Rady Rodziców wręczyła kwiaty na ręce pań dyrektorek.

Dziękujemy wszystkim artystom zaangażowanym w przedstawienie za tę chwilę radości oraz uczniom i rodzicom za miłe życzenia.