WYCIECZKA NA FARMĘ ILUZJI

Agnieszka Skrzypczak
Marta Wojsa

W dniu 25 września klasy 6b i 6c pod opieką pań: Agnieszki Jaworskiej, Agnieszki Skrzypczak i Marty Wojsy udały się na wycieczkę do Farmy Iluzji. Po niespełna dwóch godzinkach podróży byliśmy na miejscu. Zjedliśmy śniadanie i udaliśmy się na zwiedzanie farmy. Na początku zwiedziliśmy krzywy dom, mieliśmy okazję poczuć, jak szaleją nasze błędniki. Dużo wrażeń przyniósł również zakręcony dom, dosłownie zakręciło się w głowach. Była także okazja by się zgubić, a później odnaleźć – mowa tutaj o szklanym labiryncie. Mieliśmy również okazję sprawdzić naszą odwagę na parku linowym. Była też okazja poskakać na trampolinach i dmuchańcach, wejść do mrocznego Grobowca Faraona a także przejechać się kaczuszkową ciuchcią. Przyznajcie sami, że uczniowie klasy szóstej wyglądali w tej ciuchci przeuroczo. Pogoda w tym dniu była łaskawa i mimo, że czasem zawiał chłodny wietrzyk spadło kilka kropel deszczu skorzystaliśmy ze wszystkich proponowanych nam atrakcji. Niestety to co dobre szybko się kończy i nieubłagalnie przyszedł czas na powrót do Warki. Ale kto wie, może kiedyś powrócimy na farmę.