TEATRZYK TIK

Marta Wojsa

Każdy z nas wie, jak ważna w edukacji jest technologia informacyjno – komunikacyjna. Codziennie korzystamy z wynalazków, które ułatwiają nam uczenie się. Klasa 6b pod przewodnictwem wychowawczyni Marty Wojsy przygotowała na ten temat krótkie scenki teatralne, które były rozważaniem na temat tego, czy technologia w szkole jest dobra i potrzebna. Uczniowie sami ułożyli dialogi do swoich scenek. Naszymi widzami byli uczniowie klasy 5a, którzy odwiedzili nas na godzinie wychowawczej pod opieką pań: Agnieszki Skrzypczak i Doroty Macioszek. Po przedstawieniu odbyła się krótka dyskusja na temat technologii w szkole i nie tylko. Wspólnie doszliśmy do wniosku, że jest to potrzebne i bardzo ułatwia życie i naukę, a także nas wspomóc w rozwijaniu pasji i zainteresowań.

foto foto