MIKOŁAJKI W NASZEJ SZKOLE

Beata Krawczyk
Julia Krawczyk (kl. 7C)

Dnia 6 grudnia 2018 roku w naszej szkole odbyły się Mikołajki. Uczniowie klas siódmych w świątecznej atmosferze obdarowywali swoich kolegów słodkimi prezentami. Najpierw w mikołajkowej ekipie zaszczycili swoją obecnością uczniów klas zerowych. Świętym Mikołajem był Krzysztof Kasprzak, a jego pomocnikami byli: Julia Krawczyk, Marta Dębecka, Bartek Kot, Bartek Giza, Bartek Korczak, Weronika Gizka oraz Zuzanna Pawelczyk. Nie da się ukryć, że najmłodsze klasy naszej szkoły były bardzo zadowolone z widoku św. Mikołaja. Wszyscy razem chętnie śpiewali mu piosenki i recytowali świąteczne wierszyki. Następnie siódmoklasiści wręczali słodkości pozostałym uczniom naszej szkoły. Mikołaj rozbawiał uczniów swoimi opowieściami, podczas gdy oni słuchali go z dużym zaciekawieniem. Ostatnim etapem spotkania z Mikołajem były wspólne zdjęcia klasowe, które stały się wspaniałą pamiątką po minionym dniu.

foto foto