DZIEŃ BABCI I DZIADKA W KLASIE 2B

Joanna Wembergier

Piosenką „Witajcie w naszej szkole” wnuczęta przywitały w dniu 24 stycznia wspaniałych gości. Niewiele jest takich dni w kalendarzu, które łączą pokolenia i wzruszają do łez… Wspólne świętowanie było okazją do zacieśnienia więzi wnuków z dziadkami. Pod kierunkiem wychowawcy dzieci przygotowały część artystyczną: recytowały wiersze, śpiewały piosenki i tańczyły. Każde dziecko miało okazję zaprezentować swoje umiejętności, sprawiając najbliższym ogromną radość. Atmosfera uroczystości była wspaniała. Szanowni goście nagrodzili swoich wnuków gromkimi brawami, nie zabrakło również słów pochwały skierowanych do wychowawcy.

Po występie wnuczęta wręczyły babciom i dziadkom własnoręcznie zrobione prezenty. Następnie zaprosiły na poczęstunek, który przygotowali rodzice. Był to dzień pełen wzruszeń, rozpromienione twarze babć i dziadków ukazały nam, jak ważne są takie spotkania i chwile spędzone z wnukami.

DZIĘKUJEMY KOCHANYM BABCIOM I DZIADKOM ZA BEZWARUNKOWĄ MIŁOŚĆ, DOBROĆ, CIERPLIWOŚĆ I ŻYCZYMY DUŻO ZDROWIA, ORAZ DŁUGICH LAT ŻYCIA :)

foto foto

foto foto foto