APEL RELIGIJNY - „WRÓĆ SYNU WRÓĆ...”

Beata Szymańska

W dniu 04.04.2019 r. odbył się w naszej szkole apel wielkopostny przygotowany przez uczniów kl. 6b oraz p.Martę Wojsę i Beatę Szymańską. Współczesna wersja przypowieści o synu marnotrawnym zatytułowana „Wróć synu wróć ...” - była pogłębieniem i podsumowaniem zakończonych w dniu poprzednim rekolekcji wielkopostnych. Artyści zainteresowali widzów występem, strojami a także rekwizytami.

Atrakcyjności przedstawieniu dodały piosenki religijne wykonywane przez uczniów klasy 6a także solistki z kl. 7b – J. Biedrzycką, E. Dąbrowską, W. Gizkę, Z. Pawelczyk i z kl. 5c – O. Szczepaniak.

Refleksje napływające po obejrzeniu tej inscenizacji miały na celu głębsze pragnienie przemiany życia na lepsze czyli nawróceniu.

foto foto

foto foto linia