NOWY ROK SZKOLNY W NOWEJ SZKOLE

Zbigniew Tomczyk
Eliza Chojecka

Tego roku uczniowie mogli cieszyć się wakacjami nieco dłużej niż zwykle, gdyż dopiero 4 września 2017r. wszyscy zwarci, wypoczęci i gotowi do pracy powitali nowy rok szkolny.
Po mszy świętej w kościele św. Mikołaja w Warce, społeczność dwóch szkół: Publicznej Szkoły Podstawowej nr 1 im. Piotra Wysockiego oraz Publicznego Gimnazjum nr 1 im. Stanisława Marciniaka, zawitała w dawnym budynku gimnazjum, by połączyć siły i uroczyście rozpocząć rok szkolny 2017/2018 w nowej Szkole Podstawowej nr 1 w Warce.
Nowe, ale też znane mury szkoły, nowi, ale również znani nauczyciele, nowi, jak i dawni uczniowie i przyjaciele we wrześniu 2017r. staliśmy się jednością, która będzie tworzyć nową historię.
Życzymy wszystkim Uczniom, Rodzicom, Nauczycielom, a także Pracownikom placówki wielu sukcesów i siły na nadchodzące dziesięć miesięcy.